هفته پایانی لیگ برتر جودو در شرایطی فردا برگزار می شود که جدال اصلی بر سر کسب عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت ها است چرا که تیم نیروی مقاومت بسیج شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، در هفته پایانی لیگ برتر جودو تیم مقاومت بسیج طی چهار بازی ابتدا به مصاف استانداری خراسان شمالی می رود، سپس با هیات جودو خوزستان دیدار می کند و در مسابقه سوم و چهارم خود با صنایع غذایی مهرام و سپاه تهران مبارزه خواهد کرد.

تیم نیروی مقاومت بسیج در حال حاضر با 16 بازی ( یک مبارزه کمتر از سایر تیم ها ) و با 44 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد که حتی اگر در یک مبارزه خود شکست را تجربه کند باز هم جام قهرمانی را با خود به خانه خواهد برد.

تیم نیروی زمینی ارتش در بازی نخست خود به مصاف صنایع غذایی مهرام می رود، مبارزه‌ای که در سرنوشت هر یک از دو تیم بسیار تعیین کننده است، پس از این مبارزه، ارتشی‌ها به دیدار دیگر حریف سرسخت خود یعنی میقات الرضا می‌روند، ضمن اینکه در بازی آخر نیز مقابل توحید قرار می گیرند.

قهرمانی نیروی مقاومت بسیج مسجل شده است
میقات الرضا پیش از دیدار با نیروی زمینی با توحید سپس با ستاد آجا پیکار می کند.
سایر دیدارهای هفته پایانی این گونه برگزار می شود:
 هتل ملک چالوس با سپاه تهران مبارزه می کند.ستاد آجا به مصاف هیات جودوی خوزستان می رود. استانداری خراسان شمالی ابتدا با پاس خراسان رضوی سپس با سپاه تهران مصاف خواهد داشت و هیات جودوی خوزستان با پاس خراسان رضوی دیدار خواهد کرد.
همچنین در رقابتهای باقیمانده از هفته قبل سپاه تهران نخست با ستاد آجا مبارزه خواهد کرد، پس از این مبارزه به مصاف پاس خراسان رضوی می رود و سپس با توحید دیدار خواهد داشت.