رییس هیات جودو شهرستان کرج گفت: تیم جودو کرج به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای بین المللی جام ریاست جمهوری سوریه شرکت خواهد کرد.

عباس سلگی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دعوت نامه ای از سوریه برای فدراسیون جودو کشورمان جهت شرکت در این رقابتها ارسال شده بود که مسوولان فدراسیون تصمیم گرفتند تیم کرج را با توجه به ملی پوشان زیادی که در اختیار دارد به این رقابتها اعزام کنند.
وی خاطرنشان کرد: رقابتهای بین المللی جام ریاست جمهوری سوریه از سطح بسیار بالایی برخوردار است بطوری که همه ساله قدرتهای برتر آسیا در این رقابتها حضور می یابند.
سلگی گفت: این رقابتها می تواند با توجه به حضور ملی پوشان کرجی یک اردوی تدارکاتی بسیار مفید برای تیم ملی جودو کشورمان قبل از رقابتهای قهرمانی آسیا باشد.

وی ادامه داد: تیم کرج با اسپانسر شرکت سایپا و با یک تیم کامل در این رقابتها حضور می یابد.
اسامی جودو کاران تیم کرج در این رقابتها "علی چالاک" در وزن 60 کیلو گرم، "مختار خورنگ" در وزن 66 کیلو گرم، "ذکریا مرادی" در وزن 73 کیلو گرم، "بهنام صادقی نسب" در وزن 81 کیلو گرم، "مسعود جلیل وند" در وزن 90 کیلو گرم، "مجتبی اکبری" در وزن 100 کیلو گرم و "قاسم اردبیلی" در وزن مثبت 100 کیلو گرم هستند.
این رقابتها 24 فروردین ماه جاری در شهر دمشق پایتخت سوریه برگزار خواهد شد و
تیم کرج یک روز قبل از رقابتها به سوریه اعزام خواهد شد.منبع: ایرنا